Böhler Welding

URZĄDZENIA I MATERIAŁY
SPAWALNICZE

 

Firma Böhler Welding oferuje unikalne na skalę światową portfolio materiałów spawalniczych własnej produkcji. To 2000 produktów konsekwentnie dostosowywana do aktualnych specyfikacji najbardziej wymagających gałęzi przemysłu oraz, w razie potrzeby, do wymagań rynku przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Połączenie urządzeń spawalniczych, materiałów eksploatacyjnych, technologii oraz wiedzy w zakresie zastosowań i procesów pozwala zapewnić najlepsze rozwiązanie dla wymagań Klienta. To prawdziwy, sprawdzony związek między ludźmi, produktami i technologią.

Spawarki firmy  Böhler Welding należą do gamy urządzeń green@wave®, projektowanych z myślą o oszczędzaniu energii zgodnie z normą EN 61000-3-12 i zapewnieniu większej odpowiedzialności społecznej względem środowiska. Wszystkie urządzenia wykorzystują technologię U.P.F.R. służącą do korekty współczynnika mocy, która zapewnia najwyższą wydajność przy niskim poborze prądu z sieci, i mogą być podłączone do systemu Weld@Net umożliwiającego kompletne i efektywne zarządzanie procesem spawania z wykorzystaniem kilku spawarek jednocześnie.

Należy również nadmienić, że urządzenia spawalnicze firmy Böhler, jako jedyne na rynku, są objęte 5 letnią gwarancją ( plik poniżej)

 

Jesteśmy oficjalnymi dystrybutorami firmy Böhler Welding w Radomiu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z modelami, ewentualne pytania prosimy przesyłać przez formularz kontaktowy w zakładce KONTAKT.

 

MATERIAŁY DO POBRANIA


Rozmiar pliku: 6 MB
Typ pliku: pdf
Version 22_gl_265_web
Rozmiar pliku: 4 MB
Typ pliku: pdf
Version bro®_en_2020_gl_264_preview
Rozmiar pliku: 1 MB
Typ pliku: pdf